Code 7 Responsive Slider

Facebook

Hallo Pullingvrienden,

De inschrijvingen voor de standaard klassen zijn allemaal goed verlopen, ze zitten allemaal vol
Dit beloofd dus weer een waar spektakel te worden. De regio rijders zullen op vrijdag 24 mei 2019 de strijd met elkaar weer aan gaan.
Hieronder ziet u de start lijsten van de te verrijden klassen zoals deze ook vermeld staan op de site van NTTO.
In iedere standaardklasse zullen 8 deelnemers voor de sleepwagen verschijnen om deze zo ver mogelijk over onze mooi glimmende Loerbeekse klei te trekken.
Onder aan de startlijsten staan in elke klasse 2 reserve rijders. Deze krijgen een bericht zodra wij een afmelding krijgen tot 48 uur voor de wedstrijd. Zodat we op de wedstrijd de klassen alsnog vol kunnen verrijden.

Vrijdag 24 mei

  1. STANDAARD 4,5 TONSTANDAARD 4,5 TON
  2. STANDAARD 3,5 TONSTANDAARD 3,5 TON
  3. SUPERSPORT 3,4 TON PROMOTIENIVEAU
  4. STANDAARD 5,5 TONSTANDAARD 5,5 TON
  5. STANDAARD 7 TONSTANDAARD 7 TON
  6. SPORT 4,5 TON PROMOTIENIVEAU

 

1. Standaard 4,5 ton

Met een * gemerkte deelnemers zijn geen competitiedeelnemers

Nr.

Chauffeur

Woonplaats

Merk + type

1

Stan Zweers

Groessen

Ford 7700

2

Toon Kock

Wehl

Ford County 1004

3

Frenske Derksen

Wehl

David Brown 1210

4

Harm Bisseling

Duiven

International 844-S

5

Chiel Kemperman

Wehl

Fendt 610 S

6

Bart Kock

Wehl

Fiat 1000

7

Tom Lucassen

Kilder

Fendt 307 LS

8

Rick van Straaten

WEHL

International 844-S

9

Nick Linneman

Wehl

Case International 856 XL

Reserve rijders

Vincent Derksen

Didam

IHC 1046

Gerrit van Schaik

Zegveld

IHC 1046

 

2. Standaard 3,5 ton

Met een * gemerkte deelnemers zijn geen competitiedeelnemers

Nr.

Chauffeur

Woonplaats

Merk + type

1

Erwin K?ning

Wehl

International 844-S

2

Arno van Schajik

Waarder

International 844-S

3

Sarah Hoogveld

Wehl

David Brown 1210

4

Peter-Jan Remmelink

Hummelo

Ford 3055

5

Marco K?ning

Wehl

International 633

6

Maurice van Schip

Aerdt

Same Minitauro 60

7

B C Teunissen

Nieuw Wehl

International 824

8

Jacoline van Schaik

Zegveld

International 844-S

Reserve rijders

Pieter van der Horst

International 844-S

Johan van Keulen

Massy Ferguson 592

 

3. Supersport 3,4 ton promotieniveau

Met een * gemerkte deelnemers zijn geen competitiedeelnemers

Nr.

Tractor

Merk + type

Chauffeur

310

Never Satisfied

Fiat 850

Pieter Paans

324

De Gebroeders

Zetor 10111

Rene Slotboom

308

Bieshorst Power

Belarus 952

Richard Luesink

329

Moody Blue

Ford 7000

Arno Wennekers

322

Flying Bull

New Holland TS 110

Wichert Koers

307

Common Ryth?m

Ford 7000 SE

Bart Weterings

309

Red Indian

International 856

Kees van Daalen

311

The Carpenter

Zetor 10111

Jan van de Weijer

315

Miraculous Machine

New Holland 7610 S

Jan Noten

 

4. Standaard 5,5 ton

Met een * gemerkte deelnemers zijn geen competitiedeelnemers

Nr.

Chauffeur

Woonplaats

Merk + type

1

Geraldo Bod

Kilder

David Brown 1690

2

Ruben Mulder

Wehl

Valmet 805

3

Wesley Gudde

Beek

International 1246

4

Jan Remmelink

Hummelo

Massey Ferguson 6255

5

Rens Tiemessen

Kilder

International 1046

6

Harm Jan Achterstraat

Bennekom

Valtra 6400

7

Thijs Bisseling

Duiven

Case International 956 XL

8

Bennie Bod

Didam

Ford 7700

Reserve rijder

Wilco de Jong

International 1046 XL

 

5. Standaard 7 ton

Met een * gemerkte deelnemers zijn geen competitiedeelnemers

Nr.

Chauffeur

Woonplaats

Merk + type

1

Frank van de Scheur

Rhenen

Deutz DX 6.50

2

Carola van Schaik

Zegveld

International 1455

3

Frenske Derksen

Beek (Gld)

Case 1570

4

Quinten Peters

Wehl

Fendt 514

5

Luuk van Gessel

Wehl

Fendt 412

6

Nick Bomers

Beek

John Deere 6210

7

Barry Baars

Kilder

Fendt 612 LSA

8

Wouter van der Horst

Montfoort

International 1246

Reserve rijders

Wouter van Luttinkhuizen

International 1246

Lennart Verburg

Valtra 8550

 

6. Sport 4,5 ton promotieniveau

Met een * gemerkte deelnemers zijn geen competitiedeelnemers

Nr.

Tractor

Merk + type

Chauffeur

413

Green Lightning

John Deere 6R

Bart Plugge

441

Midnight Blue

Ford 9600

Henk Gerrits

445

Lucky Luc Reloaded

International 1455

Luc Roovers

423

Sjonnie

John Deere 4020

Gert Jan Mandersloot

421

Waldbroezer 2.0

Fiat 180-90

Frederik Zijlstra

444

Red Explosion

Case International 1455

Mathijs Bouw

434

Hot Pepper

Fendt 818

Gerlant Mouw

410

Hagar

Fiat 180-90

Cor Lodder

428

Van Gaal

John Deere 4430

Huub van Gaal

408

Full Speed

New Holland T7060

Bert Kooij

433

Oost Blok Schok

Zetor 12011

Nico Grootendorst

415

Just Blue

Ford 9600

Ronald van de Werken

 

Zaterdag 25 mei

Baan 1; Grand National

  1. LIGHT MODIFIEDS 1
  2. MODIFIEDS
  3. SUPERSPORT TRUCKS
  4. TWO WHEEL DRIVES
  5. PROSTOCKS 1
  6. SUPERSTOCKS

Baan 2: Farmstock

  1. SPORT 2,5 TON TOPNIVEAU
  2. SUPERSPORT 3,4 TON TOPNIVEAU
  3. SPORT 4,5 TON TOP
  4. SUPERSPORT 3,6 TON TOPNIVEAU
  5. SUPERSPORT 4,5 TON TOPNIVEAU
  6. SPORT 4,5 TON BELOFTENNIVEAU

Baan 1

1. Light modifieds 1

Met een * gemerkte deelnemers zijn geen competitiedeelnemers

Nr.

Tractor

Standplaats

Chauffeur

98

Green Spirit VII

Biervliet

Stephan Thomaes

102

Russian Roulette XL

Breskens

Izaak Luteijn

18

IJsseldelta PoweRR

ijsselmuiden

J.J.A. van der Kolk

179

Wingssprayer Rocket Science

Weert

Jack Stijnen

192

The Matrix

Hoeven

Brian Luijkx

99

Eurol Bandit

Putten

Henk Koopman

182

Woody Woodpecker

Rijsbergen

Ron Nuiten

11

Wicked Screamer

IJsselmuiden

B. Boer Jr.

43

Uncle Duck

Putten

Couzijn van Heuvelen

 

2. Modifieds

Met een * gemerkte deelnemers zijn geen competitiedeelnemers

Nr.

Tractor

Standplaats

Chauffeur

61

Alligator

Ospel

W. Bijlmakers

66

Inter-Techno Lambada

Zwolle

W.H. Dingerink

95

Black Cat

Lemelerveld

Wim Holsappel

22

Super Kasper

Eemnes

G. Groenestein

23

Argos Oil Whispering Giant

Egmond

H. Zuurbier

74

MPM Seaside Affair

Bakkum Noord

J.J. Kramer

72

Eager Beaver

Putten

Jaap van Diest

82

Rising Star

Oene

J. Bosman

45

VSP Bits'n Pieces

Loosdrecht

Dhr. D. Veldhuizen

62

The Judge

IJsselmuiden

Theo Fijn

 

3. Supersport trucks

Met een * gemerkte deelnemers zijn geen competitiedeelnemers

Nr.

Tractor

Standplaats

Chauffeur

431

GreenBull

Heesch

Renier van Tilburg

405

Down to Earth

Ederveen

Jeroen Willemsen

411

Heavy Boys Toys

Uddel

Arjo Bronkhorst

445

Dark Tornado

Opheusden

Mauritz Jordaan

412

IVS RhinoRocket

Rosmalen

Thijn van der Heijden

456

Trek Mack

Kampen (ov)

Jan Willem van Spijker

403

Van Vlastuin Agro

Ede

Gerrit van Vlastuin

428

Volvo FH16 Harskamp

Harskamp

Erwin Willemsen

451

Blue Legend

Brakel

Bram van Tuijl

417

Vdb Staalbouw

Scherpenzeel

Arjan Appeldoorn

402

White Horse IX

Uden

P. vd Akker

454

Grey Thunder

Kootwijkerbroek

Erwin Berkelaar

 

4. Two wheel drives

Met een * gemerkte deelnemers zijn geen competitiedeelnemers

Nr.

Tractor

Standplaats

Chauffeur

311

CL Coatings No Illusion

Hekelingen

L. Jonkman

322

BK Power

Putten

Ard van de Steeg

302

Sledge Hammer

Oudenhoorn

Jan Luijendijk

301

Rattle and Hum

Dronten

Gerben Verstraten

306

Inter-Techno Predator

Doornspijk

Peter van Essen

315

Bad Habit

Strijen

Ewoud van Steensel

 

5. Prostocks 1

Met een * gemerkte deelnemers zijn geen competitiedeelnemers

Nr.

Tractor

Standplaats

Chauffeur

519

Appypower

Sprundel

Albert Oomen

56

Next Sensation

Heerhugowaard

Jurian Duijn

69

Extreme Temptation

Vianen

W. de Vos

514

Rocky

Hoeven

Barend Huybregts

524

Dams Rooster

Zundert

Richard Dams

55

Neighbours Nightmare

Schijf

Daniel Vriends

151

Dieselross

Alphen

Stessens Gert

96

KAWE Runaway Deer

Raalte

Wilco Broeks

68

DPP Rednex

Vroomshoop

Arjan van der Kolk

64

Lady Green

Sprundel

Ronald Bartels

523

HyTec Red Neck

Breda

Arjan Braspenning

518

Mud Patrol

Alphen NB

Guus Coeckelbergs

 

6. Superstocks

Met een * gemerkte deelnemers zijn geen competitiedeelnemers

Nr.

Tractor

Standplaats

Chauffeur

33

Terminator

Sprundel

Linda Oomen

37

Hurricane

Laren (Gld.)

G. Esselink

73

European Maid

Vierpolders

Joey de Pijper

53

Project X

Raalte

Paul Broeks

48

Maximum Risk

Etten-Leur

Rob van der Waal

51

All or Nothing

Cadzand

Manon Kools

50

Zeinstra Newborn Deere

Ouderkerk aan de Amstel

Sjors Zeinstra

49

Zeinstra Green Gangster Deere

Ouderkerk aan de Amstel

Rowan Zeinstra

190

Trackpointer Blue Thunder

Tonden

Jeroen Jacobs

189

Engine2repair Wildcat 2

Wedde

Harrie IJsenbrand

47

To be continued....

Etten-Leur

Jeffrey van der Waal

52

Interaction 2.0

Cadzand

Naomi Kools

80

Sømælk d'n Aerdvruter

Casteren

Gert-Jan Pauly

46

Evert Hammink Incredible Deere

Beek (Monferland)

Edwin Derksen

 

Baan 2

1. Sport 2,5 ton topniveau

Met een * gemerkte deelnemers zijn geen competitiedeelnemers

Nr.

Tractor

Merk + type

Chauffeur

215

The Orange Glow

Zetor Proxima 120

Martin Hijkoop

207

De Blauwe Stier

Ford 6600

Rinie van Dijk

212

Green & Yellow

John Deere 6420

Eddie Crum

223

After Shock

Zetor 8011

Herman de Leeuw

205

Bandito

Fiat 80-90

Henk Schoonhoven

217

Adriaan

Steyr 9086

Steven van Ede

216

De Landini

Landini 9880

Wouter van Eijden

211

Starfire

John Deere 6130R

Gosse Koerts

213

Rednix

Steyr 4115 Multi

Rene Vliek

202

Little Red Poison

Massey Ferguson 6265

Aart de With

209

Red Passion

Valtra M130

Jelle van de Rijt

220

Calimero

Massey Ferguson 5609

Jeroen van Schaik

224*

Il Toro

Someca 55

Kees van Roekel

206*

Small Bassie

Steyr 870

Wilco van den Brandhof

 

2. Supersport 3,4 ton topniveau

Met een * gemerkte deelnemers zijn geen competitiedeelnemers

Nr.

Tractor

Merk + type

Chauffeur

316

Orange Adventure

Fiat 850

Jan van Baar

305

4rus

Belarus 952.5

Henri Tuenter

302

Red Pearl

Valtra M150

Gerbrand Roelofsen

314

Dancing on Wheels (Reloaded)

International 844-S

Albert Kin

306

Sprenkels

Fiat 750

Richard Sprenkels

318

Swedish Legend

Volvo BM 650

Nick Rasenberg

332

Spetsnaz

Belarus 940

William Pullens

303

Working Power

Ford 7700

Jan Willem Donk

323

De Beer

Fiat 850

Arjen de Beer

317

Golden Eagle

Zetor 10111

Pieter van Moort

301

Forever Blue

Ford 7700 XXL

Henk Donkersteeg

319

Forza Fiat

Fiat 850

Evert Jan Hendriks

 

3. Sport 4,5 ton topniveau

Met een * gemerkte deelnemers zijn geen competitiedeelnemers

Nr.

Tractor

Merk + type

Chauffeur

439

Red Expectation

International 1066

Cor Braakman

411

Passion for Power

Valmet 8400

Jan Roseboom

437

Van Dijk

International 1466

Hans van Dijk

438

Blue Hunter

Ford 9600

Ries van Voorthuijsen

417

De Blauwe Kreij

Ford 9000

Robert de Kreij

446

De Groene Buffel

John Deere 4430

Dennis Stroobosscher

402

Blue Force

Ford 9600

Henri van Roselaar

416

Gas d'r Bi-j

Ford 9600

Hans Kester

419

Bull's Eye

New Holland 8560

Henk Ridder

407

Baby Kreij

Ford TW-15

Michel de Kreij

404

Blue Risk

Ford 8700

Wouter Peelen

424

MTX

Ford 9600

Mark Hendriks

 

3.Supersport 3,6 ton topniveau

Met een * gemerkte deelnemers zijn geen competitiedeelnemers

Nr.

Tractor

Merk + type

Chauffeur

341

Six Fighter

Case Puma 180

Arjo Hardeman

328

Proud Eagle

Case International 1455

Reinier Sundermeyer

317

Greenstar

John Deere 7520

Theo Pellegrom

304

Belazerus 3 Big Toy

Belarus 2022.5

Roel Janssen

335

Builders Toy

International 1246

Jan Geertse

305

De Groene Aardbei

John Deere 6830

Rinie Overeem

318

Bad Romance

Fendt 828

Jos Konijn

319

Buiks

Fiat 1300

Stef Buiks

340

Blue Tiger

Ford 9600

Johan Muller

337

Our Dream

Deutz 130.06

Maikel Raats

323

The Red Bunny

International 1246

Joan de Visser

301

Cobra XL

International 706

Paul Beniers

343*

Triple X

International 1066

Bart Botermans

356*

The Resistance

Valtra S 280

Maikel de Jong

333*

Dark Side of the Moon

John Deere 4455

Angela Schokkin

354*

iowa's Puller

John Deere 4440

Laurens Lageschaar

355*

Red Rhino

Volvo BM 810

Harm Grievink

 

4.Supersport 4,5 ton topniveau

Met een * gemerkte deelnemers zijn geen competitiedeelnemers

Nr.

Tractor

Merk + type

Chauffeur

433

Red Dream

Case International 7266

Laurens van Vuuren

401

Red Devil

Massey Ferguson 8690

Wim Hendriksen

406

The Mystery

Valtra S260

Martien van den Berg

413

Secret of the Valley

John Deere 7710

Jurrien van de Geer

404

Great Experience

New Holland T7.270

Wilco van Laar

430

MeterVreter

John Deere 4240

Jan Willem van Putten

425

Simply Green

John Deere 4020

Laurens den Boer

418

Steel to Steal

Farmall 806

Gerrit Bisschop

408

Peeters

International 1066

Erik Peeters

426

White Shadow

Case 2094

Gerard Sikes

428

Van Stappust

John Deere 4320

Gerard Hofstede

402

Red Impact

International 1066

Henri Versluis

405*

Bruggeman

Claas 880

Bjorn Bruggeman

 

5. Sport 4,5 ton beloftenniveau

Met een * gemerkte deelnemers zijn geen competitiedeelnemers

Nr.

Tractor

Merk + type

Chauffeur

426

Don't Forget Texas Man

John Deere 4230

Gerrit Drost

401

Secret Power

Deutz-Fahr Agrotron X710

Dik van Veldhuizen

450

DieselDrost

Fendt 930

Nico Drost

425

True Power

John Deere 4020

Johan van de Westeringh

403

Old Green Worker

Fendt 614 LSA

Ben Slijkhuis

429

First Love

International 1246

Marinus Berends

406

Green Mystery

John Deere 7810

Marien de Bruijn

440

Strijder

International 1066

Albert Lijbers

© Tractorpulling Loerbeek | Design by IndionDesign